Povídání o Kačce a WhiteLetters

 

kyticka_prvek_2

Milý návštěvníku,

vítej v malinkém království kovových odznáčků. Abych se Ti představila, jmenuji se Kačka a živím se jako grafička.
Ve volném čase ráda kreslím jednoduché vektorové ilustrace, a ještě radši je proměňuji v kovové brože.
Jsem velký stydlín, a tak se díky nim můžu kreativně vyjádřit i beze slov :-)

  

Kačka a WhiteLettersProč kovové brože

Aneb účel Tě možná překvapí

Abych byla upřímná, hlavu mi odznáčky pomátl Instagram a na něm spousta šikovných „pinmakerů“. Než jsem se odhodlala k vlastní výrobě kovových kamarádů, uběhly dva roky. Během toho jsem se naučila, jak správně připravit motiv a podklady pro výrobu, a že se vyplatí dodavatele pečlivě vybírat. Díky tomu si můžeš být jistý, že Tvůj odznáček bude 100% Čech a bude Ti dělat milého společníka po spoustu let.

Ovšem nenech se zmýlit milý návštěvníku, pravý důvod, proč jsem založila e-shop WhiteLetters je tento – byla bych moc ráda, kdyby mé brože pro Tebe představovaly nositele pěkných vzpomínek na události, které Tě na cestě životem potkaly během jejich nošení. I malé detaily v sobě dokážou uschovat příjemné pocity a kdykoliv je aktivovat pouhým pohledem na ně.

 


Omalovánky na WhiteLetters

Staň se součástí WhiteLetters

Aneb na co se můžeš těšit

Více hlav, více ví! A proto bych Tě velmi ráda zapojila do tvorby odznáčků na mém Instagramu a Facebooku. Budeš-li chtít, můžeš mi pomoci s výběrem nových motivů, barev a témat broží, zúčastnit se soutěží a být vždy první, kdo se dozví o nejnovějších kovových přírůstcích.

Jestli Tě baví kouzlení s pastelkami, fixami nebo digitálním štětcem, mám pro Tebe na každý měsíc připravené omalovánky, které si na dvě kliknutí zdarma stáhneš a do pár minutek maluješ.

A pokud jsi zvídavý člověk jako já, na blogu pro Tebe pravidelně doplňuji zajímavosti z království „kováčků“.

 

 Kačka

 

Maličkosti pro radost

Aneb letmý pohled do zákulisí

Musím Ti milý návštěvníku prozradit, že mě nesmírně baví odznáčky balit a připravovat je na cestu za novými majiteli. Proto se kousek radosti snažím poslat s nimi v podobě malých drobností. Jsem zkrátka puntičkář :-) Uvidíš. 

 

Závěrem bych Ti chtěla poděkovat za Tvůj čas a důvěru!

Pokud se o mně chceš dozvědět více nebo se na cokoliv zeptat, zaskoč do sekce Kontakty. Jsem zde pro Tebe :-)

Zpět do obchodu