Kovový odznáček CALLA

 

Limitovaná edice kovových odznáčků ve tvaru květiny kaly. Stylově doplní váš outfit a s radostí vás doprovodí na meetingy v práci i ke svatebnímu oltáři :)

Skladem
145 Kč
Kategorie: Květiny
Záruka: 1 rok
Barva: hnědá, žlutá, bílá
Smalt: měkký smalt

Odznáček Calla

 

Kala v „květomluvě“ symbolizuje přátelství, její bílá barva značí nevinnost a upřímnost, kapka žluté přináší úspěch v lásce. Pro svůj spanilý až dokonalý vzhled je velmi oblíbenou květinou na svatbách.

Odznáček se skvěle hodí jako malá pozornost ke Dni matek a MDŽ, na svatbách místo vývazků, i k vlastnímu potěšení z malých detailů :)

 

Základní parametry odznáčku

  • velikost: 30 × 20 mm (výška × šířka)
  • kov: ražená ocel, barva zlatá
  • barvení: měkký smalt
  • zapínání: pin mechanika
  • zarážka: kovová bezpečnostní matička („motýlek“)
  • k odznáčku dostanete v balení zdarma 1 zarážku navíc :)

 

Vznik brože a její balení

Motiv je mou autorskou ilustrací, byl realizován v nákladu 100 kusů jako limitovaná edice. Všechny mé odznáčky od A do Z vznikají v České republice. Odesílám je ke svým novým majitelům připnuté na kartičce, zabalené v papírovém pytlíčku a zababuškané v bublinkové fólii.

 

Užitečné návody a tipy

Jak se o odznáček správně starat, aby vám dělal radost po mnoho let se dozvíte v článku Péče o odznáčky.

Pokud vás zajímá, jaký je rozdíl mezi měkkým a tvrdým smaltem, připravila jsem si pro vás článek: „Co je to smaltování?“.

 

Upozornění

Brož není vhodné připevňovat na jemné a tenké tkaniny, hrot pin mechaniky by je mohl poškodit, navíc by se mohla brož protáčet a hůře držet.

Zpět do obchodu